KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15978228
nr 1597 8228
Per Ã…kered
(f. 1924), Sverige
Oljemålning, Domherrar. Signerad. Olja på duk, 31x99 cm, yttermått inklusive ram: 51x119 cm
Per Åkered, svensk bildkonstnär född 1924.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 februari 2024
kl 19:31:38
12/2 19:13:13